Jak powitać nowy rok to tylko z Klubem Podróżników BIT!

Niesamowita trzydniowa impreza podczas której wspólnie będziemy odliczać sekundy do nowego roku. Sylwester z BITem to nie tylko noc sylwestrowa, a wiele wiele więcej!

Każda edycja Sylwestra ma swój klimat – i oczywiście temat przewodni. W poprzednich latach mogliście przebrać się za jednego z bohaterów Harrego Pottera, bądź mitologii greckiej.

Wszystkie dni są przeplatane masą atrakcji, zawodów, gier zespołowych czy innych ciekawych aktywności. W noc przed sylwestrem organizujemy bal przebierańców – najlepiej przebrani uczestnicy mają szanse wygrać fajne nagrody.

Natomiast noc sylwestrowa to prawdziwy bal. Panie ubierają się w swoje najpiękniejsze suknie, a Panowie w smukłych garniturach podziwiają Panie 😉

Sylwester 2019/2020 odbył się w malowniczych Sudetach, co idealnie współgrało z tematem przewodnim wyjazdu, jakim był świat fantasy. W drodze do Przesieki uczestnicy mieli okazję wspiąć się na Zamek Chojnik, gdzie czekało na nich pierwsze zadanie. Kolejnego dnia mieliśmy okazję zwiedzić Świątynię Wang w Karpaczu lub udać się w góry i podbić Schronisko Samotnia. Wieczorem odbyła się impreza przebierana, podczas której najlepiej przebrani uczestnicy otrzymali nagrody. Kolejny dzień zaczął się od wspólnego oglądania filmów i grania w planszówki, a wieczorem zaprosiliśmy uczestników na elegancki bal sylwestrowy.

Z kolei w roku 2021 zabraliśmy Was na Piracki Sylwester z Bitem, który odbył się w Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej. W pierwszą noc odbyła się niezapomniana piracka impreza. Nie zabrakło również gry terenowej, podczas której uczestnicy musieli szukać skarbów 🙂 Nikt nie narzekał na nudę, gdyż czekała na nich masa niespodzianek. Wszystko zostało zwieńczone balem sylwestrowym i zabawą do białego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz