Jeśli jesteś zimowym świrem i uwielbiasz spędzać wolne chwile na stoku, ale nie masz czasu, aby jechać gdzieś na dłużej to Ski BIT jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jednodniowe wyjazdy do pobliskich kurortów pozwolą Ci poczuć zimę niedaleko ciepłego Wrocławia. Ski BIT to właśnie jedno autokarowe wypady na stoki do Polski bądź Czech. Wyjazd i powrót tego samego dnia. Wystarczy, że masz wolną sobotę i chęć poszaleć na ośnieżonych terenach.

Ski BIT to stosunkowo nowy projekt Klubu. Pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku do Jaśkich Łaźni. Rok później szaleliśmy w Rokytnicach nad Jizerou. W 2019 roku postanowiliśmy urozmaicić projekt – udało nam się zorganizować aż 2 wyjazdy w dwa różne miejsca! Podczas pierwszego wyjazdu szusowaliśmy w Pecu pod Śnieżką, natomiast miesiąc później mogliście nas spotkać w Dolnej Morawie!

W 2020 roku wybraliśmy się do miejscowości Roktynice Nad Jizerou. Udało się pośmigać na śniegu i zorganizować ciekawe konkursy dla uczestników. Nie zabrakło również smażonego sera, jak na Czechy przystało!

Przed nami kolejny sezon narciarski, może uda nam się zorganizować jeszcze lepszy wypad na narty i deskę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz